+48 (61) 843 38 10

biuro@pawdruk.pl

Polska wersja językowa
Niemiecka wersja językowa
Angielska wersja językowa
Profesjonalna

Drukarnia Poznań

drukuj w PAW DRUKu!

Druk offsetowy cyfrowy Poznań

Druk offsetowy - Dlaczego warto?


Druk offsetowy to obecnie najkorzystniejsza technika druku przy realizacji większych nakładów. Najczęściej drukowanymi materiałami w tej technologii są katalogi, plakaty, ulotki, gazetki, broszury, opakowania, książki, instrukcje, teczki, etykiety, a także wiele innych produktów. Oprócz standardowych realizacji wykonujemy także produkty na specjalne zamówienia - niestandardowe formaty, opakowania na wymiar, niemal cokolwiek co przyjdzie Naszym Klientom do głowy. A to wszystko na miejscu w naszej siedzibie.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami renomowanych marek (m.in. KOMORI). Dzięki systemowi wstępnego przygotowania do druku (CIP) uzyskujemy pożądany efekt kolorystyczny w zaledwie kilka minut, zużywając przy tym stosunkowo niewielką ilość papieru. Nowoczesny system pomiaru barwy, pozwalający kontrolować całą powierzchnię arkusza drukowego, stanowi dodatkową gwarancję najwyższej jakości naszych druków. Jeżeli są Państwo producentem ceniącym sobie jakość produktów, planują skuteczną kampanię reklamową dla swojej firmy lub po prostu cenią sobie Państwo współpracę z kompetentną drukarnią i przede wszystkim święty spokój – zapraszamy do nas!

Zapewnij sobie spokój


Dlaczego to właśnie u nas warto złożyć zamówienie? Powodów jest kilka. Jednak najważniejszym jest Państwa święty spokój, który jesteśmy w stanie zapewnić szybko, terminowo i w najlepszej jakości wykonując Państwa zamówienie. Dodatkowo: gwarantujemy konkurencyjne ceny na rynku, mamy podpisane umowy tylko z najlepszymi dostawcami w kraju, jesteśmy w stanie w doskonały sposób odwzorować wszystkie detale z Państwa projektu. Posiadamy także bardzo szeroki zakres papierów i kartonów w niemal wszystkich dostępnych gramaturach, a wykonana przez nas praca cechuje się niezwykła jakością i starannością. Oferujemy też druki na mniej standardowych, niskogramaturowych, objętościowych i ekologicznych surowcach.

Co wyróżnia nasz druk?


Przede wszystkim jesteśmy w stanie zapewnić Państwu spokój – każde zlecenie traktujemy z największym skupieniem i uwagą Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wydruków przy stosunkowo niskich kosztach Mamy możliwość wykonywania druków do formatu B1 Każdy projekt przed drukiem jest dodatkowo sprawdzany przez naszych monterów, co pozwala na wyłapanie ewentualnych niedociągnięć w projektach – więcej na ten temat w zakładce „strefa klienta” Ale to nie wszystko! Krótkie terminy realizacji zamówień Sprawdzone surowce, zamawiane tylko od najlepszych dostawców w kraju Bardzo równomierne rozprowadzanie farby na apli w porównaniu z pozostałymi technikami drukowania Bardzo dobre odwzorowanie przejść tonalnych i odcieni szarości Druk do grubości podłoża 1mm, a także na niskogramaturowych i ekologicznych surowcach.