+48 (61) 843 38 10

biuro@pawdruk.pl

Polska wersja językowa
Niemiecka wersja językowa
Angielska wersja językowa
Profesjonalna

Drukarnia Poznań

drukuj w PAW DRUKu!

Strefa Klienta

Zastanawiasz się jak ukształtować swój projekt przed nadesłaniem go do drukarni? Chciałbyś wiedzieć w jakiej rozdzielczości nadesłać ilustracje? Nie wiesz jak przekazać nam informację o wybranej czcionce? A może chciałbyś zamieścić swój projekt na serwerze? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które pozwolą Ci krok po kroku przejść przez proces przygotowywania tekstu do druku, a następnie pozwolą Ci przesłać go do nas.

Różne rodzaje druku, różne wymagania

Specjalnie z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy precyzyjne wskazówki, które pomogą państwu w łatwy sposób właściwie przygotować projekt do druku. Każda forma druku wymaga innego przygotowania. Również ilustracje muszą być nadsyłane w odpowiedniej rozdzielczości, w zależności od ich wielkości i położenia. Podobnie jest z formatami plików, w których zapisywane są projekty. Pliki do druku cyfrowego i offsetowego powinny być nadsyłane w ściśle określonych formatach. Druki offsetowe w formacie PDF można przygotowywać przy użyciu programu Acrobat Distiler.

To nic trudnego

Wszystkie wskazówki staraliśmy się sformułować w jasny i zrozumiały sposób, tak by nie mieli państwo problemu z ich interpretacją. Gdyby jednak, mimo to mieli państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który z chęcią rozjaśni wszystkie wątpliwe kwestie.

Kliknij i znajdź odpowiedź

Jednak zanim sięgną Państwo po telefon, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi wskazówkami. Wśród nich znajdą państwo odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. rozdzielczości ilustracji, typografii, dostępnych formatów plików, kolorystyki, szczegółowych zasad przygotowywania projektu do druku cyfrowego i wszystkie niezbędne dane służące do umieszczenia projektu na serwerze.

Rzetelna drukarnia