+48 (61) 843 38 10

biuro@pawdruk.pl

Polska wersja językowa
Niemiecka wersja językowa
Angielska wersja językowa
Profesjonalna

Drukarnia Poznań

drukuj w PAW DRUKu!

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie to dla nas wiedza, którą bardzo lubimy się dzielić, a im bardziej złożony druk tym lepiej!

OBSŁUGA I DORADZTWO

Masz pytania lub wątpliwości? Bardzo chętnie pomożemy! Od projektu przez druk aż po wysyłkę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wykonywane przez nas druki są dopracowywane w najmniejszych szczegółach.

ZAUFANIE I POUFNOŚĆ

Wszystkie Twoje zamówienia i informacje o nich są zastrzeżone i nie zostaną wykorzystane bez Twojej zgody.

TERMINOWOŚĆ

Cenimy zarówno Twój jak i Nasz czas, dlatego każdy termin realizacji zlecenia jest ustalany indywidualnie.
Fiolozofia firmy

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Firma PAW DRUK stosuje koncepcję Społecznej Odpowiedzialności Biznesu za pomocą modelu „before profit obligation”. Oznacza to, że uznaje ona pierwszeństwo wartości moralnych przed innymi wartościami, w tym nad zyskiem. Argumentuje to twierdząc, iż organizacje są zobowiązane do przestrzegania zakazów i nakazów moralnych i społecznych na każdym etapie swej działalności a zysk osiągany bez przestrzegania istniejących norm to zysk moralnie nieusprawiedliwiony. Obszary działania w zakresie CSR: dbanie o jakość i terminowość obsługi klienta, prowadzenie rzetelnej komunikacji i działań zgodnych z etyką i prawem, uwzględnianie potrzeb otoczenia przy tworzeniu produktów i usług, wspieranie społeczności lokalnych i regionu, prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej oraz zmniejszanie zużycia surowców.

Nie tylko maszyny

NIE TYLKO MASZYNY

Dobra firma to nie tylko maszyny i specjalistyczne narzędzia... Na każdym etapie pracy – od spotkania z Klientem aż po wysyłkę już wydrukowanych materiałów – o tym, jak będzie wyglądał finalny produkt, decydują ludzie. Oprócz nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia druk w technice offsetowej, sitodruku i cyfrowej, oddajemy do Państwa dyspozycji wiedzę i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz kreatywność i świeże spojrzenie śledzących rynkowe trendy grafików naszego studia. Ciągły rozwój i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów – te dwie zasady, towarzyszą nam każdego dnia. Nie ma projektów nie do zrealizowania, są tylko prostsze lub trudniejsze w realizacji, zależnie od potrzeb Klienta i wspólnie wybranych rozwiązań.

FILOZOFIA FIRMY

Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia, szukając ciągle nowych rozwiązań i wprowadzając nowoczesne technologie idziemy naprzód projektując i drukując dla Państwa już od ponad 30 lat. Naszym fundamentem jest wiedza, naszą siłą kreatywność, a celem produkt najwyższej jakości, który będzie pracował dla państwa firmy. Nasz park maszynowy to urządzenia najlepszych marek dostosowane do różnego rodzaju druków - zarówno wysoko jak i nisko-nakładowych. Każdy projekt trafiający do przygotowalni dzięki nowoczesnemu systemowi CTP precyzyjnie i szybko zostanie przygotowany do druku, a introligatornia postawi kropkę nad "i" zadawalając nawet najbardziej wymagającego Klienta.

KARIERA

Zachęcamy do składania podań o pracę (CV) na adres mailowy biuro@pawdruk.pl
Jako pracodawca PAW DRUK bardzo chętnie zatrudnia osoby z grupą niepełnosprawną. Obecnie stanowią oni ok. 25% całości zatrudnionych osób.

PAW DRUK zapewnia przyjazną atmosferę w pracy. Dodatkowo jako firma zachowuje się etycznie, dba o środowisko i pomaga potrzebującym. Bardzo ważnym aspektem jest także poszanowanie czasu pracownika i jego wartości rodzinnych.