+48 (61) 843 38 10

biuro@pawdruk.pl

Polska wersja językowa
Niemiecka wersja językowa
Angielska wersja językowa
Profesjonalna

Drukarnia Poznań

drukuj w PAW DRUKu!

Foldery Poznań
Foldery Poznań

Foldery Poznań

Szukasz profesjonalnej drukarni, która rzetelnie i terminowo wydrukuje dla Ciebie foldery?
Potrzebujesz estetycznego, przejrzystego projektu folderów?
Lub masz gotowy projekt folderu, który chciałbyś zrealizować?

Zadzwoń: +48 61 84 33 810
Lub napisz: biuro@pawdruk.pl
A my doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Gdzie mieści się nasza drukarnia?
Suchy Las, ul. Obornicka 49a
Możesz też przejść na podstronę Kontakt »

Twoje zlecenie zrealizujemy terminowo i profesjonalnie

Nasza drukarnia posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu folderów. Foldery drukujemy w dowolnym formacie i objętości, nasi Klienci mają również możliwość personalizacji zamówienia – oznacza to, że każdy z folderów może posiadać różne elementy zawartości, np. zdjęcia, tekst czy kolor. Jako profesjonaliści w swojej branży dbamy o każdy etap produkcji, od projektu, poprzez druk i oprawę aż po złożenie gotowych folderów na ręce Klienta. Klient może zlecić wykonanie projektu folderu naszym profesjonalistom lub wydrukować folder z gotowego projektu. Ma również możliwość wyboru oprawy: szycie lub klejenie.

Foldery Poznań
Foldery Poznań

Nowoczesne metody druku

Nasi Klienci mają do wyboru dwie metody wydrukowania swoich folderów: cyfrową i offsetową. Druk cyfrowy pozwala na zrealizowanie w bardzo szybkim tempie zamówienia o mniejszym nakładzie oraz na personalizację każdego z egzemplarzy folderu. Mogą one różnić się tekstem, grafiką czy kolorem. Druk offsetowy stosuje się przy zamówieniach wysokonakładowych, daje on możliwość wydrukowania dużej liczby folderów w krótkim czasie. Nasza drukarnia offsetowa posiada nowoczesne maszyny drukarskie renomowanego japońskiego producenta KOMORI. W mieście Poznań foldery na tej klasy maszynach drukuje chyba tylko nasza drukarnia.

Foldery Poznań
Foldery Poznań

Uszlachetnianie druku

Dla wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę uszlachetniania druków. Dzięki niej Twoje foldery mogą wyróżnić się szlachetnym połyskiem, tłoczonymi elementami, a nawet zapachem – dysponujemy 200 lakierami zapachowymi, aby każdy z naszych Klientów na pewno mógł znaleźć coś, co odpowie jego wymaganiom.

Zadzwoń lub napisz do naszej drukarni, aby skonsultować swój projekt wydruku folderów.